Алюмінієвий профіль OMNI-10


Ledprof OMNI-10

З алюмінієвим профілем OMNI10 можна нарешті забути про громіздкі конструкції, що нарощуються з ГК профілів, і виснажливу роботу з маленькими нішами для підсвічування тієї чи іншої зони освітлення, наприклад з такими зонами як: ТВ-зона, приліжкова зона, стельова ніша і багато інших зон прихованого освітлення. Цей профіль дає змогу зменшити конструкцію в кілька разів, тим самим заощадити місце, що дуже важливо в будь-якому плануванні.


1. Опис

Архітектурний світлодіодний алюмінієвий профіль OMNI10 виготовлений з анодованого алюмінію з підвищеною стійкістю до подряпин. Алюмінієвий профіль OMNI10 призначений для оштукатурювання, особливо в дизайні інтер'єру та декоруванні. Можливість наклеювання світлодіодної стрічки шириною до 10 мм.

Профіль для світлодіодних стрічок OMNI10 призначений спеціально для гіпсокартону завтовшки щонайменше 12,5 мм як декоративне та ефективне освітлення всієї конструкції. Ви також можете використовувати його в інших місцях і освітлювати поверхні, оздоблені різними матеріалами (наприклад, гладко пофарбовану стіну, шпалери, дерев'яні поверхні або декоративну штукатурку). Характерною рисою цієї моделі є можливість поштукатурювання поверхню профілю, а значить і всю поверхню до якої прилягає профіль, що додає мінімалістичності в кінцевому ефекті.


2. Основні параметри 

Невеликий розмір профілю та проста форма значно розширюють можливості використання в дизайні. Вбудований світлодіодний профіль OMNI10 можна кріпити до монтажної поверхні за допомогою гвинтів. Для отримання повної естетичності та захисту профіль для світлодіодної стрічки має закінчуватися торцевими заглушками.


3. Функції

Світлодіодний алюмінієвий профіль високої якості також є чудовим тепловідводом, завдяки якому тепло, що відводиться від світлодіодного джерела, буде чудово розсіюватися. Це рішення створює, перш за все, найкращі умови для діодів, значно подовжуючи термін їхньої служби. Світлодіодні алюмінієві стрічки закриваються спеціальним молочним розсіювачем, що є чудовим захистом світлодіодної стрічки від механічних ушкоджень, а також роблять монтаж набагато міцнішим, порівняно з прямим приклеюванням стрічки до звичайної поверхні.Гарантія якості
На всі товари які є в нас на сайті, надаємо ексклюзивну гарантію від 1 року до 5 років. А також технічну підтримку, супровід робіт з правильного встановлення, технічний супровід і підключення.