Що являє собою імітація магнітної системи?
Що являє собою імітація магнітної системи?

За фактом це вбудовані лінійні світильники!
Відмінність між магнітними системами і нашими, тільки в одному, у вас немає можливості рухати світильники в середині шини, всі світильники, чи то спот, чи то підвісний точковий світильник, чи то світильник книжечка, чи то лінійний світильник і.т.д., вбудовуються за вашим проєктом, чи то так, як ви забажаєте. Комбінувати світло в шині можна як завгодно, спот + лінійний світильник, спот + лінійний світильник + світильник трубка підвісний і.т.д. .


1. Чим вигідно купувати нашу систему ніж магнітну систему?


Насамперед, це звісно ціна, наша система дешевша в 4 рази за ціну магнітної системи, по-друге, ви можете вибрати будь-який відтінок світла, починаючи від 2700К і закінчуючи 9000К, і навіть є можливість встановлювати RGB, RGBW та багато інших джерел світла, в наших джерелах світла високий CRI 90+, що є не менш важливим фактором у повсякденному житті для вашого здорового зору, а також наша система легко працює з будь-якою системою розумного будинку. Третій фактор з яким ми вас хочемо ознайомити - це гарантія! Гарантія на наші системи 5 років, так само легко змінюється джерело світла без будь-якого втручання в конструкцію стелі, все робиться досить просто, або за допомогою наших майстрів, які можуть приїхати і замінити джерела світла на те, що ви хочете (залежить від міста, в якому ви проживаєте), або ми надаємо детальну покрокову онлайн консультацію для вас або вашого майстра.


2. Консультація

При замовленні наших систем, ви отримаєте професійну консультацію фахівців, вам прорахують освітленість вашого приміщення та вкажемо на нюанси у вашому проекті (якщо вони будуть) з якими ви можете зіткнутися надалі.


3. Функції

Для прорахунку наших лінійних систем, звертайтесь по телефону або залишайте заявку в коментарях, ми з вами зв'яжемося.Гарантія якості
На всі товари які є в нас на сайті, надаємо ексклюзивну гарантію від 1 року до 5 років. А також технічну підтримку, супровід робіт з правильного встановлення, технічний супровід і підключення.