Плитковий алюмінієвий профіль LED UNI-TILE12 виготовлений з анодованого алюмінію з високою стійкістю до подряпин. Алюмінієва стрічка для плитки UNI-TILE12 ідеально підходить для акцентного та декоративного освітлення у ванних кімнатах, на доріжках та інших ділянках, викладених плиткою. Завдяки своїй конструкції світлодіодна стрічка монтується по краях плитки, що дозволяє розширити сферу застосування, а також надати приміщенню інноваційного вигляду.

Завдяки своїй конструкції, профіль може вмістити світлодіодні стрічки з максимальною шириною 12 мм. Розміри профілю і його проста форма значно розширюють можливості використання і дизайну. Світлодіодна стрічка монтується в торці плитки з максимальною товщиною 10 мм. Світлодіодний профіль UNI-TILE12 оснащений готовими монтажними отворами, які дозволяють легко і безпроблемно монтувати профіль в плитку, де монтаж відбувається за допомогою монтажного клею. Крім того, світлодіодний жолоб має отвори, які дозволяють встановлювати його за допомогою шурупів, що полегшить вертикальну або горизонтальну установку.

Світлодіодний алюмінієвий профіль також є чудовим тепловідводом, завдяки якому тепло, що виділяється світлодіодним джерелом, чудово розсіюється. Таке рішення створює, перш за все, кращі умови для світлодіодів, значно подовжуючи термін їх служби. Алюмінієві світлодіодні стрічки забезпечують відмінний захист світлодіодної стрічки від механічних пошкоджень, а також роблять установку набагато довговічнішою в порівнянні з безпосереднім приклеюванням стрічки до основи.

#плитка #профільплитковий #профіль #профильвплитку #плиткаled