Світлодіодний світильник NERO NEONLED Neon 360 на градусів світіння - це сучасна технологія освітлення, яка поєднує естетику традиційного неона з перевагами світлодіодів. Ця система забезпечує повний кут освітлення 360 градусів, створюючи яскраве, різнобарвне і ефектне світло. LED Neon 360 градусів є енергоефективним, довговічним і безпечним варіантом освітлення, який може бути використаний як внутрішньо, так і зовні будівель, дизайнерських проектах та багатьох інших додатках.

1. Світлодіодний світильник NERO NEON

  Його кут світіння 360°, які забезпечують більшу творчу гнучкість і потенціал для вас. Серія включає в себе гнучкий неон, позуючу і ненапружену версію неону. Гнучка версія містить смужки діаметром 18/25 мм, що вирізняються довільним різанням і вільним вигином. Згинання дає змогу вам позувати світло будь-яким зручним для вас способом. Версія без натягу, з антигравітаційною конструкцією, подібна до метеорита прямо в повітрі. Неро-неон допомагає дизайнерам надихатися.


2. Основне

- Джерело світла: висока світловіддача, сертифікація тесту LM80;
- Технологічний матеріал: висока світлопроникність, високочистий силікагелевий матеріал.
- рівень захисту; IP65
- Оптичний дизайн: унікальний дизайн оптичної структури розподілу світла, 360° світла, рівномірне випромінювання без тіней.
- Зовнішній вигляд: приємна для шкіри обробка поверхні, комфортний дотик,
хороша гнучкість і проста форма.
- Екологічні характеристики: стійкість до сольових розчинів, кислоти та лугу
корозійна стійкість, вогнестійкість, стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
- Температура роботи/зберігання Ta: -25~55℃ / 0℃~60℃
- Застосування продукту: офісне освітлення, декоративне освітлення, художнє освітлення, контраст моделювання;
- Білий / Нейтрально-білий, з гарантією 3 роки або термін служби = 36000H, в залежності від того, що настане раніше.


3. NEON 360º

 Це елемент сучасного освітлення, що ідеально підходить для створення сучасних ідей. Високий рівень захисту IP67 забезпечує відмінну стійкість до погодних умов.


Гарантія якості
На всі виготовлені нами світлодіодні світильники, надаємо ексклюзивну гарантію від 1 року до 5 років. А також технічну підтримку, супровід робіт з правильного встановлення, технічний супровід і підключення.

Світлодіодні світильники в сучасному ремонті - це не тільки яскраве, економне та екологічно чисте джерело світла, а й один з важливих елементів інтер'єру. Який надає стиль, настрій, ексклюзивність місцю.